אודות

אודות

פתרונות מותאמים לבעיות מורכבות

חטיבת ההנדסה של ג.ברקוביץ מתמחה כבר למעלה מ-15 שנה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים בתחום ציפוי וגימור של פני השטח. לחברתנו ניסיון רב בהקמת קווי ייצור לתעשייה, ייצור ופיתוח מכונות ומערכות בעלות אוטומציה המלאה ו/או רובוטיות.

עם ניסיון של למעלה מ- 15 שנה בתכנון וייצור מכונות, עבודה במודל TURNKEY SOLUTIONS ושיתוף פעולה עם מומחים בעלי שם עולמי, חטיבת ההנדסה של ג. ברקוביץ תתכנן, תייצר, תעצב ותבנה עבורכם את הפתרון הטכנולוגי הנכון ביותר, שמותאם אישית לצרכים שלכם.

אנו גאים להעניק ללקוחותינו מעטפת הנדסית על-פי דרישותיהם השונות, החל משלבי הפרויקט הראשוניים, בהם נכללים סקרי התיכון בתהליך הפיתוח (SDR/PDR/CDR) תוך הקפדה ומתן דגש על לוחות הזמנים הנדרשים של הלקוח.

בזכות מגוון רחב של יועצים מומחים בעלי שם עולמי, אנו מעניקים לכלל לקוחתנו שירותי ייעוץ פרטני לפי דרישותיהם המגוונות תוך כדאי הפרויקט ובליווי צמוד לכל אורך שלבי הפרויקט מהתכנון עד הטמעה סופית במפעלי הלקוח

קבוצת ג.ברקוביץ יבוא וסחר בע"מ
חטיבת ההנדסה של ג. ברקוביץ הינה חלק מקבוצת ג.ברקוביץ יבוא וסחר בע"מ: חברה אשר מתמחה במתן פתרונות ומוצרים בתחום ציפוי וגימור פני השטח כבר למעלה מ-15 שנה.
לקבוצת ג. ברקוביץ יבוא וסחר בע"מ שלוש חטיבות מרכזיות המספקות פתרונות משלימים:
חטיבת ביצוע פרויקטים הנדסיים

תכנון הנדסה וייצור מכונות אוטומטיות

חטיבת יבוא ושיווק מכונות מכאניות

לביצוע הכנות שטח וגימור תעשייתי

www.berkovich.co.il

חטיבת ביצוע פרויקטים תעשייתיים

הגנות קורוזיה, הכנות שטח וציפויים מיוחדים

www.berkovich-proj.co.il

עם מומחיות של למעלה מ-15 שנה בתכנון וייצור מכונות והתמחות בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים בתחום ציפוי וגימור של פני השטח, ג. ברקוביץ גאה להעניק ללקוחותיה מעטפת הנדסית המותאמת באופן מלא לצרכיהם ודרישותיהם.
בין לקוחותינו:
חייגו עכשיו התחל פרויקט